Rezultatai

2016 m.

Mokinių dažniausiai pasirenkamų (lietuvių kalbos, anglų kalbos, matematikos, istorijos) egzaminų  rezultatai

2015 m.

2014 m.

2013 m.

2012 m.

2011 m.

2010 m.

2009 m.

2008 m.

Bandomojo lietuvių kalbos ir literatūros brandos egzamino rezultatai, 2012

2012 m. gegužės - rugsėjo mėn. NEC vykdė lietuvių kalbos ir literatūros brandos egzamino bandomąjį tyrimą, kurio tikslas - išmėginti kuo įvairesnes pagal naują Lietuvių kalbos ir literatūros brandos egzamino programą parengtas užduotis ir vertinimo normas, pritaikytas mokiniams iš mokyklų lietuvių kalba ir mokyklų tautinių mažumų kalba. Jame dalyvavo ir mūsų gimnazijos mokiniai.
Rezultatai

2017-05-23. Pilaitės gimnazijos lengvaatlečiai treti

tretilengvaatlec23017

Gegužės 23 dieną Vingio stadione vyko Vilniaus gimnazistų VI lengvosios atletikos čempionatas, kuriame varžėsi 16 vaikinų ir 15 merginų komandų. Puikiais startais pasižymėjo Pilaitės gimnazijos vaikinų komanda. Susumavus rungčių rezultatus mūsų lengvaatlečiai iškovojo trečiąją vietą. Sveikiname komandą ir dėkojame už puikų energingą ir rezultatyvų dalyvavimą.

2017. Pilaitės gimnazija sportiškiausių 2016 m. Vilniaus miesto mokyklų trejetuke

IMG_4753.sportiskiausi2017
Olimpiniai 2016  metai buvo sėkmingi ne tik Lietuvos sportininkams, bet ir Pilaitės gimnazijos bendruomenei. Sausio 11 dieną Vilniaus rotušėje pasveikinti geriausi praėjusių metų Vilniaus olimpinių ir neolimpinių sporto šakų, neįgalieji, sporto karjerą jau baigę sportininkai, jauniai,  jų treneriai, sporto renginių organizatoriai, iniciatyvų nestokojantys verslininkai ar bendruomenės.

Sportiškiausios 2016 metų Vilniaus m. mokyklos nominacijoje dalyvavo Jėzuitų gimnazija, Pilaitės gimnazija ir Šv. Kristoforo gimnazija. Laureatais tapo Jėzuitų gimnazija.

Džiaugiamės patekę į sportiškiausių mokyklų trejetuką. Dėkojame visiems moksleiviams, aktyviai dalyvavusiems gimnazijos sportinėje veikloje, bei mokyklos bendruomenei.

Kūno kultūros mokytojos Jūratė Raškauskienė, Daiva Kapčinskienė ir Virginija Šniokienė.