2012 m. kovo 30 d,

penktaturkjojem
Lankėmės Beipazaryje   ir Nalihan paukščių rojuje, valgėme nacionalinius valgius, aplankėme siuvinėjimo muziejų.

2012. Kalendorius

emeurop
2012kalendoriusm
Sukurtas projekto ,,Išsaugokime gamtą savo vaikams"  2012 m. kalendorius (mokytojos Jūratė Norkūnienė, Irena Medelinskaitė, G. Slavinskienė).  Kalendoriuje patalpintos kiekvienos šalies partnerės (Bulgarijos, Lietuvos, Portugalijos, Rumunijos, Turkijos) mokinių foto konkurso dvi geriausios nuotraukos, mėnesiai (ir dienos) parašyti ne tik anglų kalba, bet ir tos šalies, kurios mokinių darbai patalpinti,  kalba.

2012 m. kovo 31 d., Kelionė Į Stambulą

stambulasm
2.00 val. iš Ankaros išvykome į didžiausią Turkijos miestą Stambulą, esantį abipus Bosforo sąsiaurio. Įdomu tai, kad alis miesto yra Europoje, o kita dalis Azijoje. Tas dalis jungia dideli tiltai. Keliavome autbusu.

2011-05-17. Kelionė į Kuršių Neriją

CIMG0118
2011-05-17 visi svečiai ir mūsų mokyklos mokiniai projekto dalyviai vyko į ekologinę ekskursiją į Kuršių Nerijos nacionalinį parką.
Mokinius lydėjo ir ekskursijas vedė mokytojos V. Nedzveckaitė ir V. Karpova.

2012 m. kovo 29 d,

P1080490m
Pirmiausia lankėmės Ankaros etnografiniame muziejuje. Jame susipažinome su tradiciniais turkų kostiumais bei įvairiais amatininkų dirbiniais.

2011-05-13. Ekskursijos Vilniuje

IMGP5066-m
2011-05-13 svečiai ir PNOC klubo nariai aplanko Bernardinus ir Universitetą. Ekskursijas veda anglų kalbos mokytoja Jūratė Norkūnienė ir jos paruošti mokiniai gidai.

2012. PNOC narių išvyka į Slovakiją

Slovakia_3
Vykdant Comenius daugiašalės mokyklų partnerystės projektą, Pilaitės vidurinės mokyklos PNOC narių grupė 2012 m.gegužės 30 d. - birželio 4 d. lankėsi Slovakijoje Ružomberoko mieste.

2012. Mokinių atsiliepimai apie kelionę

Man labai patiko kelionė į Turkiją. Šis projektas buvo gera galimybė susipažinti su svetima kultūra, naujais žmonėmis. Džiaugiuosi, kad teko gyventi šeimoje, o ne viešbutyje. Gyvendama šeimoje, jaučiausi kaip namuose, visi rūpinosi manimi. Buvau tarytum šeimos narys. Manau, kad turkai labai draugiški ir svetingi žmonės. Ši kelionė pagerino mano anglų kalbos žinias, taip pat daug sužinojau apie Turkiją. Norėčiau padėkoti visiems ir, jeigu būtų galimybė dar kartą sudalyvauti projekte, būtinai ja pasinaudočiau.

Lankstinukas ,,Augalija ir gyvūnija", 2012

lankst2012
2012 m. balandžio 20 d. šalims partnerėms  išsiųstas mūsų PNOC narių sudarytas lankstinukas ,,Augalija ir gyvūnija". Lankstinukas parašytas anglų kalba, nes kiekvienos šalies mokiniai rinko medžiagą apie tris augalus ir tris gyvūnus ir siuntė mums. Visa ta medžiaga ir sudėta į lankstinuką.

2012 m. kovo 28 d, mokykloje (Ankara)

P1080317m
2012-03-28 PNOC narių grupė visą dieną praleido mergaičių mokykloje Ankaroje. Čia mūsų laukė šiltas priėmimas, vaišės ir popamokinės veiklos pristatymas, nuoširdūs pokalbiai.