2016. Tinklinį žaidžia visi

Tinklinis_2016tinkloprevenc
2016 m. lapkričio 28 – gruodžio 2 dienomis gimnazijoje vyko prevencinė veiksmo savaitė „Sveika, saugi, patraukli mokykla“. Viena iš šiai savaitei skirtų veiklų – tinklinio varžybos.

2016 metų lapkričio 30 dieną Vilniaus Pilaitės gimnazijoje vyko tinklinio rungtynės tarp mokyklos gimnazistų bei 5-ojo VPK pareigūnų, ilgamečių mokyklos draugų, kurie dalyvauja gimnazijos sporto šventėse bei panašiuose renginiuose. Šios tinklinio rungtynės buvo labai nenuspėjamos – tiek pareigūnai, tiek mūsų gimnazijos atstovai buvo lygiaverčiai priešininkai. Pirmąjį setą laimėjo Pilaitės gimnazijos mokiniai, o antrąjį jie nusileido pareigūnams. Paskutinysis, lemiamasis setas buvo visiškai nenuspėjamas, komandos viena po kitos pelnė taškus ir žaidė nenusileisdamos viena kitai. Galų gale laimėjo draugystė. Žaidėjams padėkas ir dovanėles įteikė mokyklos soc. pedagogė Virginija Ratiukienė, psichologė Rasa Bubnienė bei skyriaus vedėja Laima Juškevičienė. Rungtynes padėjo surengti kūno kultūros mokytoja Jūratė Raškauskienė.

Žurnalistų būrelio narė Sigita Luginaitė, IVa