Pirmoji I klasių krikštynų dalis: sporto šventė!

Rugsėjo 27d. gimnazijoje įvyko pirmoji I klasių krikštynų dalis: sporto šventė! Visos pirmosios klasės įrodė savo narsumą, budrumą ir greitumą! Komandos buvo ne tik sportiškos, bet ir kūrybingos: puikiai atliko krikštynų užduotis, parengė plakatus, sugalvojo komandų pavadinimus ir pasipuošė klasių atributika. Kaip niekad spalvinga šventė buvo tikra klasių, kaip vieningos komandos, diena! Džiaugiamės, kad visos klasės taip aktyviai įsitraukė į šią veiklą ir sveikiname visas klases su pasiektais rezultatais! Jūs ŠAUNUOLIAI!
Taip pat norime padėkoti fizinio ugdymo mokytojams ir pirmų klasių auklėtojams padėjusiems organizuoti šią šventę bei esame dėkingi pirmų klasių koordinatoriams, Mokinių parlamento nariams.