Studijos 2015

1_8parodumuge2015.jpg

Šių metų vasario 5 - 7 dienomis Vilniuje, parodų ir kongresų centre „Litexpo", vyko kasmetinė mokslo ir studijų paroda „Studijos 2015", kurioje lankėsi ir mūsų gimnazijos  I -IV klasių mokiniai kartu su mokytojomis L. Pranskūnaite, L. Juškevičiene, T. Piskunova, A. Niūniaviene, R. Bubniene ir S. Daugirdiene.

Tarptautinėje žinių ir išsilavinimo parodoje dalyvavo daug universitetų, kolegijų, profesinio mokymo centrų ir verslo mokyklų iš Lietuvos ir užsienio. Parodoje  visi norintys studijuoti turėjo galimybę susipažinti su profesinių, aukštųjų mokyklų ir kitų įstaigų siūlomomis mokymosi ir studijų galimybėmis, sužinoti, kur įgyti norimą profesiją, tobulinti kvalifikaciją. Taip pat galėjo dalyvauti karjeros planavimo, verslumo seminaruose, koncertuose ar mokinių, tėvų susitikimuose su mokymo įstaigų atstovais, mechatronikos varžybose, kurių tikslas buvo skatinti susidomėjimą inžinerinėmis studijomis ir propaguoti šiuolaikinių technologijų patrauklumą. Parodoje mokiniai ir mokytojai susipažino su profesinio mokymo perspektyvomis, studijomis Lietuvoje ir užsienyje, karjeros planavimu, verslumo skatinimu. Studentai ir dėstytojai pasakojo mokiniams apie studijas universitetuose ir kolegijose, apie tai, kokios galimybės laukia pabaigus mokslus, kur galima būtų studijuoti, kokius dalykus mokytis ir kokios laukia perspektyvos pabaigus mokslus. Taip pat lankėsi paskaitose apie karjeros planavimą, kuriose dalyvavo sėkmingai dirbantys įvairių darbo sričių atstovai. Jie pristatė savo profesijas, pasakojo apie darbo galimybes, paklausiausias veiklas.Buvo galima pabendrauti ir gauti naujausios, labai naudingos informacijos planuojant savo karjerą

Reportažas L. Pranskūnaitės