2015. Innovative student -teacher evolution model

instem_titulinis

Informuojame, kad pradėtas vykdyti Pilaitės gimnazijos koordinuojamas tarptautinis ERASMUS+ projektas INNOVATIVE STUDENT -TEACHER EVOLUTION MODEL, finansuojamas Europos Sąjungos. Pirmasis mokymo/si vizitas vyks š.m. spalio mėnesio pabaigoje Turkijoje. Prašome detaliau susipažinti su projekto tikslais, uždaviniais, gimnazijos atsakomybėmis (projekto aprašymas).

Spalio 23 dieną įvyks pirmasis projekto pristatymas Lietuvos švietimo bendruomenėje. Pranešimą apie projekto idėją ir siekiamus rezultatus pristatys mokytojai Darius Česnavičius ir Vilma Jočienė 3-iojoje nacionalinėje mokslinėje konferencijoje „GAMTAMOKSLINIS, MATEMATINIS IR TECHNOLOGINIS UGDYMAS: STUDIJOS IR MOKYMAS“.
Jo pagrindu bus įteiktas straipsnis mokslo žurnalui.
Konferencijos programa

Tarptautinių projektų koordinatorius mokytojas Darius Česnavičius