2018-06-08. Pilaitės gimnazijos futbolo komandos rezultatai

Gimnazijos  vaikinų futbolo rinktinė dalyvavo Vilniaus miesto gimnazijų futbolo 8x8 čempionate. Pogrupio ir aštuntfinalio varžybose mūsų komanda pralaimėjo Biržiškos g-jai, tačiau nugalėjo S.Daukanto g-ją ir Licėjų, sužaidė lygiosiomis su Žirmūnų g-ja. Užėmę antrą vietą grupėje, tęsė varžybas dėl 1-8 vietų. Ketvirtfinalyje pralaimėjo Žvėryno komandai bei nugalėjo Žemynos  gimnaziją ir galutinėje įskaitoje pasidalino 6-7 vietomis. Iš viso čempionate dalyvavo 26 komandos. Futbolo varžybose dalyvauta tik trečius metus ir šių metų užimta vieta yra aukščiausias pasiekimas mūsų gimnazijos istorijoje.

Gimnazijai atstovavo: Dž.Tijūnėlis ir A.Orla (IIIa kl)., L.Katilius ir T.Katilius (IIIh kl.), P.Augustinovičius, A.Tyla ir A.Gabijūnas (IVg kl.), D.Slipiko (Ic kl.), D.Volodkevič (Ib kl.). Dėkojame žaidėjams už pasiektą aukštą rezultatą.
Trenerė Virginija Šniokienė