2018-02-26. Sporto renginiai, skirti atkurtos Lietuvos 100-mečiui


Pilaitės gimnazistai atkurtos Lietuvos jubiliejų paminėjo tinklinio ir krepšinio aikštelėse. Sporto šventėje dalyvavo gausus I-IV klasių moksleivių būrys. Tinklinio turnyre 3x3 po atkaklių kovų pergale džiaugėsi IVg+IIIa kl. komanda (A. Gabijūnas, A. Tyla ir S. Vaitkevičiūtė), II vieta atiteko IIIa klasės komandai (E. Rabkovskij, A. Orla ir E. Klimaitė) ir III vietą laimėjo IVh2 kl. komanda (G. Rusteika, A. Raklevičius ir P. Ivanovaitė).

,,Snaiperio” krepšinio konkurse iš 16 dalyvių taikliausiais metimais pasižymėjo ir I vietą iškovojo Ic kl. mokinys  M. Milaševičius, II vietos nugalėtoju tapo IIh kl. mokinys G. Danišauskas, o  III vieta atiteko I c kl. mokiniui A. Vaitkevičiui.

Sveikiname visus Pilaitės gimnazijos bendruomenės narius su gražia Lietuvos švente ir puikiais moksleivių sportiniais pasiekimais.

Šventinius sporto renginius organizavo ir vykdė kūno kultūros mokytojos J. Raškauskienė, V. Šniokienė ir D. Kapčinskienė.