2017-11-17. Gimtadienis Vilniaus Žemynos gimnazijoje
Pilaitės gimnazistai lapkričio 17 d. dalyvavo trijų gimnazijų tinklinio ir futbolo turnyre, skirtame Žemynos gimnazijos 30-čiui. Šventėje dalyvavo ir Alytaus Adolfo Ramanausko-Vanago gimnazijos komandos. Nors šis turnyras nebuvo sėkmingas mūsų komandoms, tačiau svarbiausia dalyvauti, bendrauti, parodyti save bei pasimokyti iš kitų.
Renginio uždarymo ceremonijoje buvo apdovanoti geriausi tinklinio (Goda Januškaitė, IIIa) ir futbolo (Arvydas Orla, IIIa) komandų žaidėjai. Taip pat visų komandų gimnazistai pasipuošė įvairių spalvų medaliais, o Žemynos sportininkai džiaugėsi iškovota nugalėtojų taure. Sveikiname Žemynos gimnazijos bendruomenę su gražiu jubiliejumi ir tikimės tolimesnio glaudaus bendradarbiavimo.
Komandų vadovės kūno kutūros mokytojos Virginija Šniokienė ir Jūratė Raškauskienė.