2014. Vilniaus miesto krepšinio turnyras

P3130064sportassportas2014

Pilaitės pirmokų krepšinio rinktinė dalyvavo Vilniaus miesto krepšinio turnyre skirtame Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti. Šią gražią šventė organizavo Žemynos gimnazijos kūno kultūros mokytojai.
P3130056sportassportas2014

P3130059sportassportas2014

P3130067sportassportas2014
Mūsų gimnazistai iškovoję vieną pergalę ir patyrę vieną pralaimėjimą užėmė antrąją vietą savo pogrupyje. Vyresniųjų pogrupyje pirma vieta džiaugėsi Kolegijos vaikinų rinktinė, antrąją vietą iškovojo Žemynos gimnazijos komanda bei trečiąją - S. Nėries gimnazistai.
Apdovanojimo ceremonijoje sveikinimo kalbą tarė Žemynos gimnazijos direktorė Rūta Krasauskienė bei renginio svečiai ir rėmėjai.
Visi turnyro nugalėtojai bei prizininkai buvo apdovanoti medaliais, o komandos - taurėmis. Nepamiršti liko ir geriausi komandų žaidėjai. Pilaitės gimnazistų tarpe savo žaidimu išsiskyrė I a klasės mokinys Eimantas Pažemis, kuriam buvo įteikta taurė.
IMG_0002padekadaivaikap2014

Už komandų paruošimą bei gerus rezultatus medaliu apdovanota komandos vadovė Daiva Kapčinskienė.
Reportažas J. Raškauskienės