2016. Valentino turnyras

DSCF2870valentinas2016

Valentino diena jau antrą kartą apsilankė ir gimnazijos sporto salėje. Čia dešimt porų varžėsi tinklinio aikštelėje dėl Valentino poros 2016 titulo. Sporto aistruoliai bei tinklinio žaidimo mėgėjai atkakliai rungtyniavo dėl kiekvieno taško, tačiau į tolimesnį etapą iš dešimties porų pateko tik penkios. Sužaidus susitikimus pusfinalyje, išaiškėjo finalistai. Finale susirėmė Kostas Juodviršis ir Karina Mikučionytė su Mykolo Jadevičiaus bei Dominykos Latukaitės pora. Rungtynės buvo energingos atkaklios bei rezultatyvios, tačiau iškovota pergale džiaugėsi Kostas su Karina. Visi turnyro dalyviai buvo nudžiuginti saldžiais prizais. Turnyro iniciatorės kūno kultūros mokytojos Jūratė, Daiva ir Virginija sveikina Valentino tinklinio turnyro nugalėtojus, prizininkus ir dėkoja visiems dalyviams bei pagalbininkams.

DSCF2886valentinas20161
DSCF2893valentinas12016

Valentino pora 2016 rezultatai:

I vieta Karina Mikučionytė III d ir Kostas Juodviršis IV b
II vieta Dominyka Latukaitė III d ir Mykolas Jadevičius III a