2014. MENTORYSTĖS PROGRAMA GIMNAZIJOJE

2007 metais mokykloje pradėta vykdyti Mentor Lietuva įgyvendinama Mentorystės programa.Mentorystė - daugelyje pažangių vakarų valstybių paplitęs prevencijos metodas, kai moksleivių gyvenimo įgūdžiai stiprinami individualiai bendraujant su suaugusiais. Bendravimas su mentoriais bręstančioms asmenybėms padeda sekti teigiamu pavyzdžiu, sustiprinti savo vertybių sistemą, kartu su globėju rasti atsakymus į svarbius klausimus.

2010. Projektas ,,Diena su parlamentaru"

Vilniaus Pilaitės vidurinės mokyklos 11 - 12 kl.  mokiniai (istorijos mokytojai P. Bakanas, I. Šinkūnienė, K. Šinkūnas ir I. Valušienė) šiais mokslo metais dalyvauja projekto ,,Diena su parlamentaru" veikloje.

Paspauskime viens kitam rankas

Projektas mokykloje vykdomas ketvirtus metus.
Projekto vykdytojos soc. pedagogė Virginija Ratiukienė ir psichologė Rasa Bubnienė.
tarpin