2017. Pilaitės gimnazija sportiškiausių 2016 m. Vilniaus miesto mokyklų trejetuke

IMG_4753.sportiskiausi2017
Olimpiniai 2016  metai buvo sėkmingi ne tik Lietuvos sportininkams, bet ir Pilaitės gimnazijos bendruomenei. Sausio 11 dieną Vilniaus rotušėje pasveikinti geriausi praėjusių metų Vilniaus olimpinių ir neolimpinių sporto šakų, neįgalieji, sporto karjerą jau baigę sportininkai, jauniai,  jų treneriai, sporto renginių organizatoriai, iniciatyvų nestokojantys verslininkai ar bendruomenės.

Sportiškiausios 2016 metų Vilniaus m. mokyklos nominacijoje dalyvavo Jėzuitų gimnazija, Pilaitės gimnazija ir Šv. Kristoforo gimnazija. Laureatais tapo Jėzuitų gimnazija.

Džiaugiamės patekę į sportiškiausių mokyklų trejetuką. Dėkojame visiems moksleiviams, aktyviai dalyvavusiems gimnazijos sportinėje veikloje, bei mokyklos bendruomenei.

Kūno kultūros mokytojos Jūratė Raškauskienė, Daiva Kapčinskienė ir Virginija Šniokienė.