2013. Aušra Abraitytė - konkurso „Renkuosi verslą“ pavasarinės sesijos nugalėtoja

VGTU Verslo vadybos fakulteto konkurso „Renkuosi verslą“ nugalėtojai laukia vasaros stovyklos

Š.m. kovo 25 d. Vilniaus Gedimino technikos universiteto (toliau VGTU) Verslo vadybos fakultete vyko nacionalinio moksleivių verslumo konkurso „Renkuosi verslą“ pusfinalio renginiai, kuriuose dalyvavo šešiasdešimt 10 - 12 klasių moksleivių iš visos Lietuvos.

Šį pavasarį atrankoje dalyvavo 130 moksleivių iš 48 mokyklų, aktyviausi buvo Vilniaus, Kauno ir Klaipėdos mokyklų moksleiviai.
Dalyvavusieji konkurso „Renkuosi verslą“ atrankoje moksleiviai iki kovo 18 d. turėjo išspręsti atrankinę užduotį. Iš teisingai ją atlikusių buvo atrinkti geriausi 60 moksleivių ir pakviesti dalyvauto kovo 25 d. vykusiame pusfinalyje - verslo simuliacijoje „Choco SIM“, kurios metu moksleiviai imitavo šokolado gamybos įmonės veiklą, gilinosi į įmonės valdymo subtilybes nuo produkcijos gamybos iki realizavimo. Konkurso dalyviams buvo pateiktas verslo aplinkos aprašymas, gamybinės įmonės veiklos rodikliai, nurodyti tikslai. Tapę bendrovės „darbuotojais“, jie turėjo tikslą - uždirbti kuo didesnį pelną, pasirinkus tinkamiausią veiklos planą. Projekto dalyviai buvo vertinami trimis aspektais – komandinio darbo, derybų įgūdžių bei strateginio planavimo gebėjimų kontekste. Nugalėtoja tapo didžiausią pelną šokolado įmonei uždirbusi komanda. Sveikiname pavasarinės sesijos renginių nugalėtojus – Joną Skačkauską (Kauno Saulės gimnazija); Arną Stasaitį (Šiaulių Didždvario gimnazija); Aušrą Abraitytę (Vilniaus Pilaitės gimnazija); Titą Bučelį ir Edviną Pašiušį (Vilniaus Abraomo Kulviečio vidurinė mokykla); Šarūną Mockų ir Nedą Suoką (Kuršėnų Lauryno Ivinskio gimnazija); Giedrę Malinauskaitę (Vilniaus Mykolo Biržiškos gimnazija) ir Benjaminą Reivytį (Vilniaus Grigiškių „Šviesos“ gimnazija).
Nugalėtojai pateko į finalą – 2-jų dienų verslumo stovyklą, kuri jos dalyvius 2013 m. birželio mėn. suburs gamtos prieglobstyje. Stovyklos programa bus rengiama su verslo įmonėmis, projekto partneriu Lietuvos Laisvosios rinkos institutu. Čia moksleiviai įveiks įvairias su verslu susijusias užduotis, susipažins su didžiųjų įmonių Lietuvoje atstovais, diskutuos verslo temomis.