2013. FRO atidarymas

DSC_51091princas2013

2013 m. spalio 10 d. Vilniaus Pilaitės gimnazijos Ia klasės mokiniai ir auklėtoja Audronė Niūniavienė dalyvavo Finansinio raštingumo olimpiados atidaryme. Atidarymas ypatingas ir įsimintinas, nes FRO pradžią paskelbė ir olimpiados užduotį pristatė Lietuvoje viešintis Danijos karališkojo sosto įpėdinis princas Frederikas. Vyko tiesioginė Danijos princo ir Lietuvos vaikų konferencija. Svečias dalyvavo „Danske Bank“ organizuojamame moksleivių renginyje ir į vaikų klausimus tiesiogiai atsakė pirmą kartą šalies istorijoje. Mokiniai turėjo puikią galimybę bendrauti su karališkojo sosto įpėdiniu. Salomėja M. ir Vaidilė T. įteikė svečiui Pilaitės gimnazijos gairelę. Po konferencijos „Pilaitukų“ komandos atstovai nusipaveikslavo drauge su Danijos karališkojo sosto įpėdiniu princu Frederiku.

foratidarymoakimirkos2013

17froatidarymoakimirkos2013