2014-11-11. Sigita Bendikaitė - trumposios prozos konkurso II vietos laureatė!

Lapkričio 11 dieną buvo paskelbti LEU organizuoto Lietuvos moksleivių trumposios prozos konkurso „Mano laisvė" laureatai. Mūsų gimnazijos IIa klasės mokinė Sigita Bendikaitė konkursui pateikė novelę „Mano laisvė gyvena" ir užėmė II vietą. Konkurse dalyvavo 75 dešimtų - dvyliktų klasių moksleiviai iš visos Lietuvos, todėl konkurencija buvo tikrai rimta. Darbus vertino komisija: poetė, VU Filosofijos katedros doktorantė Aušra Kaziliūnaitė; dramaturgė, AVaspo atlikėja, audiovizualinės poezijos festivalio TARP rengėja Gabrielė Labanauskaitė Diena, aktorius Andrius Bialobžeskis; muzikantas, poetas Domantas Razauskas, rašytojas Alvydas Šlepikas, filosofė, literatūros kritikė, humanitarinių mokslų daktarė, LEU Filosofijos katedros profesorė Jūratė Baranova, Lituanistikos fakulteto dekanė, Lietuvių ir lyginamosios literatūros katedros docentė Žydronė Kolevinskienė. Sigitos Bendikaitės darbas bus spausdinamas specialiame mokinių kūrybos almanache, taip pat bus suteikta galimybė išspausdinti savo kūrinius savaitraštyje „Literatūra ir menas".Reportažas I. Masonaitės - Katilienės