2016-01-19. ,,Mokesčiai sugrįžta kiekvienam“ finalas

Komandos_nuotraukamokesciai2016

Sausio 19 d. įvyko VMI viktorinos „Mokesčiai sugrįžta kiekvienam“finalas, kuriame dalyvavo 7 stipriausios komandos iš Vilniaus, Klaipėdos, Alytaus, Šiaulių bei Kėdainių. Mūsų gimnazijos komanda (trečiokai Arnoldas Spurga, Simonas Raginskas, Žygimantas Balkus ir ketvirtokas Darius Kavaliukas) į finalą pateko iš beveik 150 mokyklų komandų, dalyvavusių pirmajame etape  DELFI vykusioje VMI viktorinoje. Viktorinos finalą sudarė 4 etapai, kurių metu moksleiviai turėjo tsakyti į klausimus apie mokesčius ir jų administravimą bei atlikti praktines užduotis. Sėkmingai įveikę visus etapus ir įrodę, jog apie mokesčius ir jų administravimą išmano geriau nei pusė tūkstančio konkurentų iš visos Lietuvos, vaikinai iškovojo antrąją vietą ir pelnytai laimėjo prizus – elektronines skaitykles. Viktorinos finalaui mokinius ruošė ekonomikos mokytoja RasaJuodviršienė. Sveikiname nugalėtojus! (Pirmąją ir trečiąją vietas iškovojo Klaipėdos ,,Ąžuolyno“ gimnazijos moksleiviai.)
„Viktorina „Mokesčiai sugrįžta kiekvienam" - tai pirmoji tokia VMI kartu su partneriu DELFI surengta iniciatyva, skirta moksleivių švietimui mokesčių klausimais ir jų finansinio raštingumo ugdymui.

Bendra_dalyviu_nuotraukamokesciai2016
padekamokesciuinspek2016
Padėka komandai
Padėka mokytojai R. Juodviršienei