2017. ,,KNYGŲ KALĖDOS“ prasideda...


Šių metų šūkis: Dovanokime knygų SAVO bibliotekai
Skaitytojus ir knygos bičiulius telkiančios „Knygų Kalėdos“ šiemet vėl kviečia dovanoti naujų knygų savo bibliotekai. Savo biblioteką turime mes visi, tik gal dar nesame jos atradę, pažinę, atnaujinę ryšio. Juk biblioteka – tai bendruomenė. Bibliotekos yra mūsų mokyklose, universitetuose, jos yra mūsų miestuose ir miesteliuose, o kartais – mūsų kaimynystėje. Jos padeda mums augti, mokytis, tobulėti, atrasti knygą, kurią skaityti yra tiesiog smagu. Biblioteka – saugi erdvė visiems, tad šiemet į jas ypač kviečiame šeimas – ateikite su vaikais, sesėmis, broliais, seneliais.
Jau septintą kartą „Knygų Kalėdos“ kvies dovanoti knygas SAVO bibliotekai – galbūt galime prisidėti prie mokyklos, kurią baigėme, gerovės, gal atnešti knygą į savo gimtojo miestelio biblioteką, o tuo pačiu tapti nuolatiniu bibliotekos skaitytoju.
Šių metų naujovė – svetainėje www.knygukaledos.lt galima surašyti savo bibliotekos poreikius. Tai padaryti jums padės svetainės administratorė Airida Samavičienė. Šiemet turime visas galimybes kreiptis į savo bendruomenes, buvusius mokinius, kad padovanotų tokių knygų, kokių jums labiausiai reikia. Mokyklų bibliotekos, turinčios reikalingų knygų sąrašus, turėtų siųsti juos Airidai el. paštu: nurodyti apskritį, kuriai priklauso mokyklos biblioteka, mokyklos pavadinimą ir prisegti sąrašą.<....>
Daugiau www.knygukaledos.lt
Pirmoji akcijos žinia – lapkričio 15 d.
Eglutės įžiebimas ir pakartotina akcijos žinia – lapkričio 22 d.
Akcija vyks iki sausio 6 dienos.

Gimnazijos bibliotekos-informacinio centro vedėja
Birutė Norkuvienė