Rinkiminė kampanija, 2014

ausrarinkimai2014

aurimasrinkimai2014

nedasrinkimai

Vyksta Vilniaus Pilaitės gimnazijos  mokinių prezidento rinkimų agitacinė kampanija. Kviečiame aktyviai dalyvauti ir pasirinkti vieną iš galimų kandidatų.

2013-04-11. Seminaras „Tėvų ir mokyklos atsakomybė auklėjant vaikus“

Vilniaus Pilaitės gimnazijos tėvų komitetas 2013 m. balandžio 11 d. (ketvirtadienį) aktų salėje organizuoja seminarą

„Tėvų ir mokyklos atsakomybė auklėjant vaikus“.

Seminarą ves psichologė Ramunė Želionis.

I dalis skirta mokytojams, auklėtojams ir gimnazijos personalui (17.30 - 18.10 val.).
II dalis skirta tėvams bei mokytojams, auklėtojams, todėl prie salėje esančių mokytojų, auklėtojų prisijungia tėvai (18.15 – 19.00 val.)

Kviečiame dalyvauti!

Gimnazijos tėvų komitetas

2017. ,,Aš nepritariu patyčioms, o tu?''

Jau aštuntus metus kovo mėnesį ,,Vaikų linija" visoje Lietuvoje organizuoja veiksmo savaitę,,Be patyčių".  Mūsų gimnazija nuo pat pirmųjų metų dalyvauja šios savaitės renginiuose ir organizuoja įvairias veiklas, integruotas į dorinio ugdymo, pilietiškumo, anglų kalbos pamokas, klasės valandėles. Galima pasidžiaugti, kad prie šios savaitės renginių, kaip ir kasmet,  aktyviai prisijungia ir Mokinių parlamentas, organizuodamas akciją,,Aš nepritariu patyčioms, o tu?".
Rasa Bubnienė