2016. Veiksmo savaitė BE PATYČIŲ

0011bepatyc2016

Kiekvienais metais kovo pabaigoje ,,Vaikų linija" inicijuoja ,,Veiksmo savaitę BE PATYČIŲ", kurios pagrindinis tikslas keisti visuomenės nuostatas iš palankių patyčioms į nepalankias. Mūsų gimnazija taip pat įsitraukė į šią kampaniją ir visą savaitę vykdė edukacines veiklas.

Tikybos, etikos ir pilietinio ugdymo mokytojai vedė integruotas pamokas. Organizavome jau tradicija tapusias tinklinio varžybas tarp gimnazijos mokinių ir Vilniaus m.5 - PK jaunųjų rėmėjų komandos. Vilniaus Universiteto psichologijos IV kurso studentas  Simonas Berenis kartu su psichologe Rasa Bubniene gimnazijos pirmokams vedė protmūšį, skirtą šiai savaitei. Aktų salėje demonstravome Mokinių Parlamento parengtą filmuotą medžiagą, o anglų kalbos mokytoja Oksana Andrukonienė su vyresniųjų klasių mokiniais vedė pamoką ,,Bulling - Patyčios" Gabijos gimnazijos šeštokams.
Pastebėkime patyčias, tinkamai į jas reaguokime ir bendromis jėgomis stabdykime patyčių plitimą.
Dėkojame visiems, prisijungusiems prie šios savaitės renginių.

0032bepatyc2016
0061bepatyc2016