2010 - 2011 m.m.

8 - mokytojai ekspertai
24 - mokytojai metodininkai
35 - vyr. mokytojai
9 - mokytojai

Pradinių klasių

Aušrelė Sorakienė
Džiuginta Vaičiūnienė, vyr. mokytoja
Eglė Noreikienė, vyr. mokytoja
Gitana Balsevičienė, mokytoja metodininkė
Nijolė Raudonikienė, vyr. mokytoja
Skaistė Janickienė, mokytoja metodininkė
Teresė Augustovska, mokytoja metodininkė
Živilė Manculevičienė, mokytoja
Elena Aleksandravičienė, mokytoja

Dorinio ugdymo

Rasa Bubnienė, mokytoja metodininkė
Zigfridas Elenbergas
Rūta Milašienė, vyr. mokytoja
Laima Pranskūnaitė, mokytoja metodininkė
Irena Valušienė, mokytoja metodininkė

Lietuvių kalbos

Lina Gečienė, mokytoja metodininkė
Laima Matijoškienė, mokytoja metodininkė
Rūta Matukonienė, vyr. mokytoja
Inga Masonaitė - Katilienė, vyr. mokytoja
Milda Minderienė, vyr. mokytoja
Jolanta Šveckutė, mokytoja metodininkė
Rūta Pačkauskienė, mokytoja metodininkė
Alma Žiūkienė, vyr. mokytoja

Anglų kalbos

Oksana Andrukonienė, mokytoja
Rita Bakanienė, vyr. mokytoja
Roma Balčiūtė, mokytoja metodininkė
Danutė Jankūnaitė, vyr. mokytoja
Viktorija Karpova, mokytoja
Irma Milevičiūtė, vyr. mokytoja
Jūratė Norkūnienė, mokytoja metodininkė
Svetlana Nanevič, mokytoja
Elytė Sandanavičienė, vyr. mokytoja

Rusų kalbos

Danguolė Bučienė, mokytoja ekspertė
Eirida Daukšienė, mokytoja metodininkė
Tatjana Piskunova, vyr. mokytoja
Olga Šibkova, mokytoja

Prancūzų kalbos

Virginija Žekonytė - Petrikienė, vyr. mokytoja

Vokiečių kalbos

Audronė Kilikevičienė, mokytoja metodininkė

Istorijos

Paulius Bakanas, vyr. mokytojas
Irena Šinkūnienė, mokytoja metodininkė
Kornelijus Šinkūnas, vyr. mokytojas
Irena Valušienė, mokytoja metodininkė

Matematikos

Vita Biekšienė, vyr. mokytoja
Gražina Čekavičienė, mokytoja
Julijus Kulviecas, vyr. mokytojas
Irena Medelinskaitė, mokytoja metodininkė
Stefa Staknienė , mokytoja ekspertė
Laima Visminienė, mokytoja metodininkė

Informacinių technologijų

Audronė Niūniavienė, mokytoja
Sigita Pedzevičienė, vyr. mokytoja

Gamtos, biologijos

Irena Balčiūnienė, vyr. mokytoja
Vilma Jočienė, mokytoja metodininkė
Vita Nedzveckaitė, vyr. mokytoja

Chemijos

Jolita Kniškienė, vyr. mokytoja
Teresa Dudoit, vyr. mokytoja

Fizikos

Zotikas Popovas, vyr. mokytojas
Alma Paliulienė, vyr. mokytoja
Alina Žemaitaitienė, vyr. mokytoja

Geografijos

Darius Česnavičius, mokytojas ekspertas
Vilma Pundienė, mokytoja metodininkė


Dailės
DSCF2261
Danutė Bartašiūnaitė, mokytoja ekspertė
Milda Tverkutė, vyr. mokytoja
Giedrė Slavinskienė, vyr. mokytoja
Palmyra Stankūnienė, mokytoja ekspertė
Rima Tuinylaitė, mokytoja ekspertė
Daiva Varslavėnienė, mokytoja
Zofija Žukauskienė, mokytoja ekspertė

Muzikos

Eglė Budrikienė, vyr. mokytoja
Gražina Makelienė

Choreografijos

Violeta Likšienė, mokytoja metodininkė

Technologijų

Eglė Bertulienė, mokytoja metodininkė
Albertas Klimavičius, vyr. mokytojas

Kūno kultūros

Darius Česnavičius, mokytojas metodininkas
Marius Gruzdys, mokytojas
Jūratė Raškauskienė,  mokytoja metodininkė
Daiva Kapčinskienė, mokytoja metodininkė
Virginija Šniokienė,  mokytoja metodininkė

Žmogaus saugos

Irena Balčiūnienė, vyr. mokytoja
Vilma Jočienė, mokytoja metodininkė