2018-09-25. Pažindami stiprėjame

   Mažas vaikų ir suaugusiųjų fizinis aktyvumas, kuris įtakojamas augančios technikos pažangos, sąlygoja motyvacijos stoką keisti gyvenimo būdą. Sportavimas, reguliari mankšta, laiko leidimas gamtoje bei gryname ore yra veiksmingiausiais būdas puoselėti sveikatą, protinę pusiausvyrą ir bendrą savijautą. Tačiau, nepaisant ganėtinai stiprių didžiojo sporto tradicijų ir sportinių talentų potencialo, visuomenė dar nėra pakankamai įtraukiama į sportinę veiklą.

   Pilaitės gimnazijos kūno kultūros mokytojos, savo vykdomais renginiais siekia, kad kūno kultūra ir sportas taptų svarbiu kiekvieno žmogaus gyvenimo būdu: skatina bendruomenę sportuoti, rūpintis fiziniu aktyvumu, leisti laiką gryname ore, gražiose ir įdomiose Vilniaus apylinkėse, bendrauti tarpusavyje ir turiningai leisti laisvalaikį, kad mokiniai daugiau praleistų laiko kartu.

  Įgyvendinant programos „Pažindami stiprėjame“ veiklas mokiniai lankėsi Snow arenoje ir vandens parke  Druskininkuose, „Labas“ nuotykių parke, Smėlio arenoje.

 
Socialinė pedagogė V. Ratiukienė