2018-06-14. Naktis mokykloje


Gegužės 18 d. gimnazijoje pirmąkart vyko renginys ,,Naktis mokykloje". Renginyje dalyvavo 26 mokiniai iš IIa, IIg ir IIh klasių. Įdomu tai, kad į renginį rinkosi tik tie mokiniai, kurie norėjo prisidėti prie mokyklos erdvių gražinimo: pasodinti gėlių, pamojuoti teptukais ir voleliais. Buvo numatyta tokia renginio programa:

  • Geras darbas mokyklai
  • Kūrybinės dirbtuvės
  • Protmūšis
  • Naktipiečiai
  • Sporto varžybos, orientaciniai žaidimai
  • Filmų peržiūra
  • Miegas
  • Pusryčiai

Visgi gyvenimas kaip visad pakoreguoja planus - būtinai reikėjo įterpti dar vieną punktą - krepšinio varžybų stebėjimą. Nors  ,,Žalgiris" varžybas pralaimėjo, tačiau palaikymas buvo rimtas: nuo scenos vyrukai vis skandavo: ,,Žalia - balta - žalia - balta, viens - du - trys!" Na, ir priešpaskutinis punktas liko beveik neįgyvendintas - energijos užteko ilgai ir miegu susigundė tikrai ne visi. 

 Tekstas ir nuotraukos I. Masonaitės