2018-06-08. Pažindami stiprėjame

 

2018 m. birželio 18-22 d. gimnazijoje bus organizuojama stovykla „Pažindami stiprėjame“.

Vasaros poilsio stovykla skirta programų „Vyresnysis draugas“, „Mentorystė mokykloje“ savanoriams bei mokiniams užsiimantiems netradicinėmis sporto šakomis. Visus mokslo metus programos skirtos socialinės atskirties, patyčių ir agresyvumo mažinimui tarp mokinių, aktyviam laisvalaikio leidimui, fizinės sveikatos stiprinimui. Todėl veiklų pratęsimas vasaros metu padėtų mokiniams dar geriau pažinti vieniems kitus per įvairesnes  veiklas, ugdytų aktyvios, sveikos gyvensenos įgūdžius.  Programa skirta ne tik turiningam, organizuotam moksleivių laisvalaikiui, bet ir vykdomi socialiniai – psichologiniai užsiėmimai, fizinio pasirengimo užsiėmimai, įvairiapusis ugdymas.  Stovykloje planuojama užimti apie 30 vaikų. Programos įgyvendinimui savivaldybė skyrė 700 €, tėvams teks prisidėti prie vaikų maitinimo ir išvykos į slidinėjimo akademiją (arba Uno parką).

Daugiau informacijos telefonu: 8-673 96572 Rasa

Rasa Bubnienė