2018-05-16. Socialinė akcija ,,Darni šeima - pradžių pradžia!"

   Šiandieninis gyvenimas tampa vis sudėtingesnis: spartėja tempas, gausėja informacijos, kurioje sunku susigaudyti, tyko pavojai (patyčios, smurtas, priklausomybės, stresas ir kt.). Kaip vaikai įveiks šiuos išbandymus, didele dalimi priklauso nuo tėvų – nuo santykių šeimoje, auklėjimo stiliaus, vaikų psichologinio atsparumo, socialinių įgūdžių. Svarbu puoselėti visuomenės požiūrį į darnią šeimą, kaip pamatinę vertybę, ugdyti bendrystės jausmą ir empatiją šeimoje. Juk stipri šeima – tai tvirta visuomenė.
Įprasminant Lietuvos šimtmetį ir minint Tarptautinę šeimos dieną, puoselėjant pagarbius tarpusavio santykius šeimoje ir bendruomenėje, stiprinant šeimos instituto sampratą visuomenėje, Vilniaus miesto savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto departamento Bendrojo ugdymo skyrius, Vilniaus pedagoginė psichologinė tarnyba, Vilniaus miesto socialinių pedagogų metodinis būrelis organizavo  socialinę akciją „DARNI ŠEIMA – PRADŽIŲ PRADŽIA!“. Akcijoje dalyvavo ir mūsų gimnazija. Mentoriai pristatė dailės mokytojos Giedrės Slavinskienės ir vienuoliktokų kolektyvinį darbą, vyro ir moters maketus su Aukštaičių tautiniais kostiumais.

DARNI SEIMA.wmv


Socialinė pedagogė V. Ratiukienė