2018-04-16. Šimtmečio protmūšis I kl. mokiniamsKlausimai ir atsakymai

Šių metų balandžio 16 dieną vyko dar vienas Pilaitės gimnazijos istorijos lyderių klubo organizuotas protmūšis, šįkart rengtas išskirtinai I (IX) klasių moksleiviams. Protų kovų dalyviai ne tik prisiminė svarbius ir įdomius senosios istorijos faktus, analitiškai vertino pateiktus vaizdinius bei tekstinius šaltinius, tačiau turėjo galimybę prisiminti neseniai pasaulyje vykusius politinius ir karinius veiksmus bei Lietuvos vidaus politikos aspektus. Renginio metu įgautos žinios jauniausiems gimnazijos moksleiviams padės ne tik istorijos pamokose, bet ir leis kritiškiau žvelgti į istoriją ir dabartinius geopolitinius procesus.
Daugiausia taškų surinko bei geriausiai savo istorijos žinių gausumų atskleidė ir pirmąją vietą laimėjo komanda „Proto bokštai“ (Id kl.) . Sveikiname juos!

Istorijos lyderių klubo komanda (vadovė -istorijos mokytoja Irena Valušienė)

Fotoreportažas Ia kl. mok. Mildos Bieliūnaitės.