2017-10-18. Netradicinė pamoka ,,Gatvės gimnastika"

Spalio 18 dieną mūsų gimnazijoje vyko netradicinė kūno kultūros pamoka – seminaras ,,Gatvės gimnastika“. Gatvės gimnastikos komanda ,,Project Mayhem”

(2014 metų Lietuvos talentų nugalėtoja) įspūdingai pasirodė ir supažindino mokleivius su šia netradicine sporto šaka bei savo pasiekimais.

Renginio metu jėgos ir ištvermės konkursuose dalyvavo gausus būrys vaikinų ir merginų. Jie varžėsi dėl firminių “Project Mayhem” komandos marškinėlių. III h klasės mokinė Gabija
Obuchovičiūtė tapo stipriausia mergina ,,lentos” rungtyje, III g klasės mokinys Justas Liškevičius buvo ištvermingiausias ir galingiausias atsispaudimuose, o III h klasės mokinys
Mantas Voveris - nepralekiamas prisitraukimų rungtyje.
Dėkojame svečiams už puikų renginį, o moksleiviams už geras emocijas ir aktyvų dalyvavimą.