2017-06-20. Mokinių, priimtų į Pilaitės gimnaziją, sąrašas

Mokinių priėmimo komisijos 2017-06-19 posėdžio nutarimu (protokolas Nr.3) sutartys su mokiniais ir jų tėvais bus pasirašomos:

Ia  rugpjūčio 21 d. 8.00 - 16.30 val.
Ib  rugpjūčio 22 d. 8.00 - 16.30 val.
Ic  rugpjūčio 23 d. 8.00 - 16.30 val.
Id  rugpjūčio 24 d. 8.00 - 16.30 val.
Ip  rugpjūčio 25 d. 8.00 - 16.30 val.



Atvykstant pateikiami dokumentai:

1. 8 kl. baigimo pažymėjimo kopija.

2. Asmens dokumento kopija.

3. Sveikatos pažyma.

4. Dvi nuotraukos 2,3×3 (tinkančios mokinio pažymėjimui).

Į Pilaitės gimnaziją priimtų I kl. mok. sąrašai:

I a klasė

1. Bairašauskaitė Ieva

2. Balnaitis Tautvydas

3. Bieliūnaitė Milda

4. Chščanovičius Modestas

5. Čepulytė Orinta

6. Čistiakov Daniel

7. Gerojimaitė Karolina

8. Grigorjeva Anastasija

9. Grubliauskaitė Kornelija

10. Jakubovskis Justas

11. Juckevičius Airidas

12. Kapočiūtė Martyna

13. Keršys Robertas

14. Krugliakovaitė Irena

15. Kuklytė Auksė

16. Mieliūnas Ervinas

17. Ovčiarov Tomas

18. Pališauskas Lukas

19. Parafinovičius Arnas

20. Popšelis Dominykas

21. Prusaitis Ernestas

22. Radžiūnas Justas

23. Savickas Deividas

24. Tarvydas Aurimas

25. Tatoris Pijus Augustas

26. Timukaitė Dovilė

27. Valiušaitis Lukas

28. Vejinyte  Aurita

29. Zinkevičiūtė Gabija

30. Židonis Arnas Juozapas

I b klasė

1. Alosevičiūtė Janina Rusnė

2. Ažukaitė Livija

3. Babenko Nikita

4. Bačelis Kęstutis

5. Bobrik Valdemar

6. Budnikaitė Liepa

7. Butkevič Osvaldas

8. Čiulada Klaudijus

9. Gornatkevic Kornelija

10. Ivanova Kristina

11. Jurgelevičius Vytenis

12. Karnažickij Danielius

13. Kelpšas Karolis

14. Kruminas Elvinas

15. Lapiniauskas Deimantas

16. Linkus Deividas

17. Lukas Laurynas

18. Majevskis Emilis

19. Maksimčiukaitė Samanta

20. Malakauskas Vakaris

21. Naus Dominikas

22. Petrauskaitė Greta

23. Pileckis Nikas

24. Sidorovič Ornelija

25. Šilaikytė Gabija

26. Šulcaitė Kamilė

27. Tomaševskytė Silvija

28. Vasiljevas Matas

29. Volodkevič Dariuš

30. Zubkaitis Dominykas

I c klasė

1. Baginskas Augustas

2. Balasevičiūtė Erika

3. Baskakovas Adomas

4. Besusparytė Gabija

5. Bimbiris Ignas

6. Boičišina Regina

7. Butavičius Rokas

8. Čiupaila Emilis

9. Dacytė Brenda Obiageli

10. Dambrauskas Edgaras

11. Grišmanauskaitė Emilija

12. Jankauskas Paulius

13. Jašinskaitė Ilzė

14. Jazavitaitė Aušrinė

15. Kozlovskytė Elzė

16. Maškauskaitė Mantė

17. Milaševičius Mindaugas

18. Milašiūtė Elzė

19. Ripkauskaitė Vasarė

20. Saveljevaitė Monika

21. Slipiko Donatas

22. Šikas Mykolas

23. Šimkutė Laura

24. Šukytė Solveiga

25. Vaitkevičius Audrius

2627. Vujčik Konrad Karol

28. Židžiūnas Dominykas

29. Žukauskaitė Kornelija

30. Žvirblis Ignas

I d klasė

1. Auželis Eduardas

2. Babraitis Justinas

3. Bruzgulytė Lina

4. Buitkus Karolis Skomantas

5. Deveikaitė Guoda

6. Dineika Julius

7. Gabrijalovič Sylvia

8. Juodėnaitė Kotryna

9. Kančauskaitė Eglė

10. Karsokaitė Rugilė

11. Lažinskaitė Monika

12. Maižiešiūtė Gabija

13. Patėjūnas Tomas

14. Petravičius Denas

15. Pipiras Patrikas Kajus

16. Rutkauskas  Aistis

17. Sabaliauskas Benediktas

18. Stančius Eigirdas

19. Stankevič Darek

20. Stasevičius Rokas

21. Šipailaitė Viltė

22. Štuikys Aldas

23. Štuikys  Marius

24. Užpelkis Dominykas

25. Vainauskaitė Aušrinė

26. Vaitkivičiūtė Erika

27. Verikas Tomas

28. Zavadskytė Viltė

29. Zyko Kamilė

30. Žiemys Lukas

I p klasė

1. Baliulytė Gabrielė Ugnė

2. Demeško Uljana

3. Dičkutė Miglė

4. Dobiliauskas Armandas

5. Galeckaitė Justė

6. Ivanovaitė Simona

7. Ladukas Jonas

8. Lekavičiūtė Kamilė

9. Makselis Pijus

10. Navickaitė Julija

11. Prokopovičiūtė Adriana

12. Januškaitė Medeina

13. Rastenis Redas

14. Rimkus Jonas

15. Rukavičius Vilius

16. Sakalauskaitė Aurelija

17. Sivačiova Olga

18. Šagoikaitė Vesta

19. Šapalas Paulius

20. Šareika Mantas

21. Šatkutė Elzė

22. Šėmytė Dovilė

23. Vaickūnas Paulius

24. Vareikytė Eglė

25. Verikas Matas

Mokiniai, priimti į II –IV kl.:

 

Bargaila Adomas, IIIc

Basijokas Jokūbas, IVa

Černevičiūtė Dominyka, IIIg

Indrišiūnas Saulius, IIIc

Matukaitė Goda Dominyka, IIIc

 

Medekša Dainius, IIIc

Puodžiūnas Martynas, IIIh