2017-04-21. Netradicinė muzikos pamoka trečiokams su MARKU PALUBENKA

 Minėdama PIN (PASAULINĘ INTELEKTINĖS NUOSAVYBĖS) dieną asociacija LATGA rengia edukacinių renginių ciklą „PIN diena mokyklose: autorių pamokos jaunajai kartai“.

Mūsų gimnazijoje lankėsi atlikėjas Markas Palubenka, čia mokęsis iki devintos klasės. 

Plačiau: www.latga.lt/.../PIN-dienos-proga-zinomi-autoriai-savo-mokyklose-pasakoja-apie-kur :

IMG_5155susitikimassu32017

Šiandien, balandžio 21-ąją, pamoka apie intelektinę nuosavybę vyko Vilniaus Pilaitės gimnazijoje, o ją vedė buvęs šios mokyklos auklėtinis Markas Palubenka. Solinę karjerą baigęs muzikantas šiuo metu buria naują kolektyvą, todėl prisistatydamas moksleivių klausė, ar tarp jų nėra muzikantų, kurie norėtų groti kartu su juo.

Jis prisipažino, kad savo muzikos radęs yra ne tik lietuviškose, bet ir rusiškose piratinėse svetainėse. Paklaustas, kur pats ieško muzikos ir filmų, muzikos autorius sakė, kad filmų bei serialų ieško „Netflix“ bei „Viaplay“, o mėgstamos muzikos klausosi „Spotify“.

0061susitikamassu2017

003susitikimassu2017

 
 
Rūta Pačkauskienė