2017. Seminaras ,, Mokinių įtraukties į STEM modelis"

Gerbiami kolegos,

Maloniai visus kviečiame į seminarą – sklaidos renginį „Mokinių įtraukties į STEM modelis“ (anglų-lietuvių kalba), kuris vyks balandžio 24 d. (pirmadienį) 13.30 val. Vilniaus Pilaitės gimnazijojos (Įsruties g. 3, Vilnius) aktų salėje ir Biologinės įvairovės muziejuje.Renginį organizuoja LEU PKTI ir Vilniaus Pilaitės gimnazija. Seminarą ves ir pranešimus skaitys mokytojai iš Lietuvos, Liuksemburgo, Italijos, Islandijos, Prancūzijos, Turkijos, Lenkijos. Dalyviams bus išduodamos oficialios pažymos. Sklaidos tinklapis:
http://www.pilaitesgimnazija.lt/

Seminaro programa: informacija rengiama, bus paskelbta balandžio 6 d.

Registracija vyksta iki balandžio 14 d., el. paštu darius.cesnavicius@leu.lt

Seminaro koordinatorius mokykloje: Darius Česnavičius, +37060095291.