2017. Atvirų durų dienos Pilaitės gimnazijoje

15atviruduru8mazvydo2017


Būsimi devintokai, tačiau vis dar kaimynystėje esančios Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazijos mokiniai kovo 20, 21, 22 rytais turėjo galimybę viską sužinoti apie Pilaitės gimnaziją iš pirmų lūpų! Atskleisti gražiausius mūsų gimnazijos žiedlapius padėjo direktoriaus pavaduotoja V. Nedzveckaitė ir Mokinių parlamento nariai,  kuruojami istorijos mokytojo P. Bakano. Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazijos mokytojų lydimi devintokai kūrybingai susipažino su būsimais mokytojais, gimnazijos vidumi bei išore. 
 

12atviruduru8mazvydo2017
9atviruduru8mazvydo2017
Pirmiausiai kaimynai buvo pakviesti į aktų salę. Čia įžangos žodį sakė gimnazijos direktorius Z. Popovas. Vėliau buvo atitraukta scenos uždanga ir... visi išvydo prie staliuko sėdinčius britų rašytojo ir gydytojo Artūro Konano Doilio sukurtus literatūrinius herojus – seklį Šerloką Holmsą (A. Garška, 3h2) ir jo pagalbininką Vatsoną (V. Junevičius, 1g). Taip, kur Šerlokas Holmsas, ten ir bylos. Ieškovė ponia Eleonora (direktoriaus pavaduotoja V. Nedzveckaitė) detektyvų prašė surasti jai ir jos sūnui brangius daiktus. Moteris buvo gana nuolaidi – vagių ieškoti neprašė, mat, kur juos padės, juk tik vieno kambario bute gyvena. Šerlokas Holmsas įvertinęs sunkią padėtį ir tai, kad su kolega Vatsonu neįveiks šios sunkios užduoties, kreipėsi pagalbos į spektaklio žiūrovus. Renginio metu jaunieji detektyvai, aštuntų klasių mokiniai, narpliojo sudėtingas bylas: ieškojo pažymių knygelės, sportinukų bei dingusio meškiuko mokytojų pamokose ir Mokinių parlamento paskaitoje apie gimnaziją.
19atviruduru8mazvydo2017

4atviruduru8mazvydo2017
16atviruduru8mazvydo2017
17atviruduru8mazvydo2017
11atviruduru8mazvydo2017
atviru13durudienosbakanas2017
atviru14durudienosbakanas2017
atviru15durudienosbakanas2017
atviru16durudienosbakanas2017
atviru17durudienosbakanas2017
atviru12durudienosbakanas2017
atviru18durudienosbakanas2017
atvirudurudienosbakanas2017
atviru1durudienosbakanas2017

1atviruduru8mazvydo2017
Gimnazijos prezidentas A. Vidinevič (IIc) ir buvusi prezidentė A. Skurdenytė (IVd) muziejaus patalpose svečiams pristatė gimnaziją. Aštuntokai sužinojo, kad pavargę nuo gausybės išmoktų dalykų pamokose, gimnazijos nariai turi daug galimybių atsipalaiduoti ir pailsėti mūsų mokykloje, pavyzdžiui, drauge su bendramoksliais pažiūrėti kiną. Taip pat galėjo išsiaiškinti jiems rūpimus klausimus apie gimnazistų gyvenimą, o mokyklos atstovai atvirai į juos atsakė. Susipažinę su Pilaitės gimnazija, aštuntokai džiaugiasi jau šių metų rugsėjo pirmąją pradėsią mokytis tokioje šaunioje mokykloje
!

 

Žurnalistų būrelio narė Deimantė Ališauskaitė (IIg)