2017-06-12. Priimtų į Pilaitės gimnaziją mokinių sąrašas
VILNIAUS PILAITĖS GIMNAZIJA
MOKINIŲ PRIĖMIMO KOMISIJOS POSĖDŽIO PROTOKOLAS
2017-06-09 Nr. 2
Vilnius
Išrašas
NUTARTA: Peržiūrėjus gimnaziją pasirinkusiųjų sąrašus, patvirtinti priėmimą į Pilaitės gimnaziją:
· Į I kl. visų mokinių, ateinančių iš M.Mažvydo progimnazijos, klases sudarant buvusių 8-ų kl. pagrindu.
· Į I kl. mokinius iš kitų mokyklų, išskyrus 3 atsisakiusius (S. Jasinevičių, U. Macijauskaitę, R. Levdanskij) ir 3, su kuriais nepavyko susisiekti (P. Bagdono, K. Zaicevos, A.Ivanovskio).
· Į III kl. priimti 5 mok.: D. Černevičiūtę, S. Indrešiūną, G. Matukaitę, G. Vinikaitę, M. Puodžiūną; nepriimti A. Bargailos , atsisakė G. Borovska.
· Į II kl. prašymų neužregistruota.
· Į IV kl. priimti J. Basijoką, nepriimti S. Dekinos ir J. Janonio – neįmanoma susisiekti.
Posėdžio pirmininkė Vita Nedzveckaitė
Posėdžio sekretorė Rūta Pačkauskienė
Priimtų mokinių sąrašas į I (gimnazijos) klasę iš Martyno Mažvydo progimnazijos
8a kl.
Averbachaitė Aistė
Bairašauskaitė Ieva
Balnaitis Tautvydas
Bieliūnaitė Milda
Čepulytė Orinta
Čistiakov Daniel
Grigorjeva Anastasija
Grubliauskaitė Kornelija
Juckevičius Airidas
Kapočiūtė Martyna
Krugliakovaitė Irena
Mieliūnas Ervinas
Šveikauskaitė Gustė
Tarvydas Aurimas
Valiušaitis Lukas
Židonis Arnas Juozapas
8b kl.
Alosevičiūtė Janina Rusnė
Babenko Nikita
Bačelis Kęstutis
Bobrik Valdemar
Budnikaitė Liepa
Butkevič Osvaldas
Čiulada Klaudijus
Gornatkevič Kornelija
Kelpšas Karolis
Lapiniauskas Deimantas
Linkus Deividas
Lukas Laurynas
Majevskis Emilis
Maksimčiukaitė Samanta
Malakauskas Vakaris
Naus Dominikas
Petrauskaitė Greta
Pileckis Nedas
Sidorovič Ornelija
Šukytė Solveiga
8c kl.
Baginskas Augustas
Balasevičiūtė Erika
Baskakovas Adomas
Besusparytė Gabija
Bimbiris Ignas
Boičišina Regina
Butavičius Rokas
Dambrauskas Edgaras
Grišmanauskaitė Emilija
Jankauskas Paulius
Jašinskaitė Ilzė
Jazavitaitė Aušrinė
Kasiulevičiūtė Rasa
Kazlovskytė Elzė
Maškauskaitė Mantė
Milaševičius Mindaugas
Milašiūtė Elzė
Ripkauskaitė Vasarė
Saveljevaitė Monika
Slipiko Donatas
Šikas Mykolas
Šimkutė Laura
Vaitkevičius Audrius
Vujčik Konrad Karol
Židžiūnas Dominykas
Žukauskaitė Kornelija
8d kl.
Banytė Greta
Bruzgulytė Lina
Buitkus Karolis
Deveikaitė Guoda
Gabrijalovič Sylvia
Kančauskaitė Eglė
Karsokaitė Rugilė
Lažinskaitė Monika
Patėjūnas Tomas
Pipiras Kristupas Pijus
Pipiras Patrikas Kajus
Sabaliauskas Benediktas
Stančius Eigirdas
Stankevič Darek
Štuikys Aldas
Štuikys Marius
Užpelkis Dominykas
Vainauskaitė Aušrinė
Zyko Kamilė
Žiemys Lukas
8p kl.
Auželis Eduardas
Babraitis Justinas
Dineika Julius
Juodėnaitė Kotryna
Kamarauskaitė Indrė
Navickaitė Julija
Petravičius Denas
Rimkus Jonas
Rutkauskas Aistis
Sandaitė Aistė
Stasevičius Rokas
Šapalas Paulius
Šipailaitė Viltė
Vaitkevičiūtė Erika
Vareikytė Eglė
Verikas Tomas
Zavadskytė Viltė
Baliulytė Gabrielė-Ugnė
Demeško Uljana
Dobiliauskas Armandas
Galeckaitė Justė
Grimovič Viktorija
Lekavičiūtė Kamilė
Putrimaitė Ieva
Rastenis Redas
Rukavičius Vilius
Sakalauskaitė Aurelija
Sivačiova Olga
Šatkutė Elzė
Šėmytė Dovilė
Vaickūnas Paulius
Priimtų mokinių į I (gimnazjijos) klasę iš kitų mokyklų sąrašas
Žvirblis Ignas
Milčiukas Aurimas
Kaušilas Arnas
Jakubovskis Justas
Vasiljevas Matas
Bražinskas Eimantas
Kuprytė Gabija
Leis Marius
Ovčiarov Tomas
Ilonis Rapolas
Mazitovaitė Agnė
Žukauskaitė Simona
Čereškaitė Gabrielė
Timukaitė Dovilė
Tūskaitė Rugilė
Zinkevičiūtė Gabija
Kruminas Elvinas
Dacytė Brenda Obiageli
Šeštokaitė Rugilė
Chščanovičius Modestas
Miškinis Deividas
Barauskas Paulius
Šulcaitė Kamilė
Strelčiūnaitė Goda
Zubkaitis Dominikas
Janušaitė Medeina
Tatoris Pijus Augustas
Jurgelevičius Vytenis
Jasulevičiūtė Neda
Žuklytė Austė
Kairys Arnas
Vėjinytė Aurita
Priimtų mokinių į IV (gimnazjijos) klasę iš kitų mokyklų sąrašas
Basijokas Jokūbas
Priimtų mokinių į III (gimnazjijos) klasę iš kitų mokyklų sąrašas
Puodžiūnas Martynas
Vinikaitė Greta
Matukaitė Goda
Indrišiūnas Saulius
Černevičiūtė Dominyka