2019-06-13. Padėka Virginijai Ratiukienei (KONFERENCIJA „LIETUVOS VAIKŲ BALSAS-2019“ LR Seime)

 
Mykolo Romerio universiteto Edukologijos ir socialinio darbo institutas, Lietuvos Respublikos Seimo Žmogaus teisių komitetas, VO „Gelbėkit vaikus“ ir UAB „Šviesa“ 2019 m. gegužės 31 dieną kvietė kartu paminėti Tarptautinę vaikų gynimo dieną. Jai pažymėti organizuoti du vaikų konkursai (pranešimų ir piešinių) ir konferencija „Lietuvos vaikų balsas“. Konkursų ir konferencijos tikslas – suteikti vaikui galimybę kūrybinėmis ir meninėmis priemonėmis išsakyti savo nuomonę jam rūpimais klausimais ir atkreipti suaugusiųjų, ypač politikų, dėmesį į vaikų nuomonę, kuri ne visada girdima ir išklausoma.

Konferencijoje dalyvavo ir mūsų gimnazijos mokiniai, dalyvaujantys Vyresniojo draugo ir Mentorystės programų veiklose. Mentorė Eva Malyško gavo specialų Šviesos leidyklos prizą už pranešimą „Aš pasaulio pilietis“.

 Virginija Ratiukienė