2018-06-08. Lietuvos vaikų balsas

Mykolo Romerio universiteto Edukologijos ir socialinio darbo institutas, Lietuvos Respublikos Seimo Žmogaus teisių komitetas, VO „Gelbėkit vaikus“ ir UAB „Šviesa“ 2018 m. birželio 1 dieną kvietė kartu paminėti Tarptautinę vaikų gynimo dieną ir  organizavo konferenciją „Lietuvos vaikų balsas“. Apie tai, kas rūpi patiems vaikams dažniausiai kalba... suaugusieji. Unikalaus formato vaikų konferencijoje „Lietuvos vaikų balsas“ iš tribūnos kalba tik vaikai, o suaugusieji gali tik tylėdami jų išklausyti.

Konferencijos tikslas – suteikti vaikui galimybę kūrybinėmis ir meninėmis priemonėmis išsakyti savo nuomonę jam rūpimais klausimais ir atkreipti suaugusiųjų, ypač politikų, dėmesį į vaikų balsą, kuris ne visada girdimas ir išklausomas.

Konferencijoje dalyvavo ir mūsų gimnazijos mokiniai.

Skaitykite daugiau: https://www.15min.lt/naujiena/aktualu/svietimas/vaiku-konferencijoje-lietuvos-vaiku-balsas-kalbejo-tik-vaikai-233-980680

 Socialinė pedagogė Virginija Ratiukienė