2018-03-23. Pilaitės gimnazijos veiklos pristatymas M. Mažvydo progimnazijos aštuntos klasės mokinių tėvams

Kovo 13 d. mūsų gimnazijos administracija ir I d klasės moksleivių teatro grupė lankėsi kaimyninėje M. Mažvydo progimnazijoje. Čia vyko visuotinis aštuntų klasių moksleivių tėvelių susirinkimas, kurio metu buvo pristatyta mūsų gimnazijos veikla. Įdomiausia susitikimo dalis buvo I d klasės moksleivių vaidinimas. Jo metu mokiniai žaismingai ir atvirai pasakojo apie gimnazijos kasdienybę. Pasirinkta sceninio pasakojimo forma originali: tamsioje scenoje įsižiebus stalinei lempelei prasideda mokinio ir psichologo pokalbis. Įdomu tai, kad visi pasirodymo tekstai sukurti pačių mokinių, kurie dar pernai buvo M. Mažvydo progimnazijos bendruomenės nariai. Jie pasidalino su žiūrovais, kokių baimių, nuojautų ir lūkesčių turėjo tuomet, kai rinkosi, kurioje gimnazijoje tęsti mokslus. Po pasirodymo klausimų ir atsakymų žaidimas nesibaigė, nes į pokalbį įsijungė ir susirinkę tėveliai. Jie turėjo galimybę scenoje esančių vaikų tiesiogiai paklausti, kaip šie jaučiasi ir ką veikia Pilaitės gimnazijoje.
Po teatralizuoto pasirodymo mūsų gimnazijos pavaduotoja V. Nedzveckaitė pristatė Pilaitės gimnazijos viziją ir pakvietė kitąmet tapti bendruomenės nariais.
|


Reportažas I. Masonaitės