2018-02-14. Koncertas ,,Aš tikrai myliu Lietuvą"

Gimnazistai aktyviai tvirtino ,,Aš tikrai myliu Lietuvą" aktų salėje vykusiuose renginiuose - koncertuose net dvi dienas: I-II kl. mokiniai vasario 14 d., o III-IV kl. gimnazistai vasario 15 d. Visi I-II kl. mokiniai, padedami auklėtojų ir kitų mokytojų, ruošė koncertui savus pasirodymus: kas šoko, kas dainavo, kas kūrė sceninius vaizdus iš įvairių Lietuvos istorinių laikotarpių. Rezultatas pranoko lūkesčius - net vyresnieji mokiniai buvo maloniai nustebinti, vasario 15 d. matydami jaunesniųjų mokinių programas. 15-os dienos koncertą pradėjo gausus choristų būrys, vadovaujamas muzikos mokytojos J. Vanagienės, renginio vedėja -III okė Anastasija- žodį suteikė gimnazijos direktoriui Z. Popovui, bet jam susirgus, pavaduoti direktorių teko skyriaus vedėjai R. Pačkauskienei. Koncertą režisavo dir. pavaduotoja V. Nedzveckaitė. Renginys baigtas bendra daina ,,Aš tikrai myliu Lietuvą".


Fotoreportažas  R. Pačkauskienės