2018-01-12. Akcija ,,Atmintis gyva, nes liudija"


Pilaitės gimnazija prisijungė prie Tarptautinės komisijos nacių ir sovietinio okupacinių režimų nusikaltimams Lietuvoje įvertinti pilietinės iniciatyvos „Atmintis gyva, nes liudija“ ir 2018 metų sausio 12 d. 8.00 valandą dešimčiai minučių languose uždegė vienybės ir atminimo žvakutes. Prieš pamokas Mokinių Parlamento nariai pasitiko ateinančius pasiūlydami pasipuošti neužmirštuole ir trispalve juostele, per pamokas ne vienas mokytojas pasidalijo Sausio 13-osios įvykių prisiminimais, per pertraukas skambėjo patriotinės dainos. IV h2 kl. auklėtoja džiaugėsi įgyvendinta mokinių iniciatyva papuošti kabineto langus Trispalvėmis, pirmąją pamoką pakeitė klasės valandėle - susitikimu su prof. Vyt. Landsbergio patarėju Andriumi Tučkumi.
Skyriaus vedėja Rūta Pačkauskienė