2017-11-20. Nacionalinė karjeros savaitė (VU GMC)

    Lapkričio 20 d. startavusi nacionalinė karjeros savaitė Vilniaus universiteto Gyvybės mokslų centre atvėrė duris ir mums. Klausėme įvairių lektorių (Dr. U. Neniškytės, Prof. S. Klimašausko, Dr. R. Žalytės–Vyšniauskienės, A. Zujaus, K. Leonavičiaus) paskaitų apie mokslininko profesiją, apie tai, ką jie veikia, kuo užsiima. Lektoriai taip pat pasakojo apie savo patirtis, apie kelią, kuris buvo ansčiau. Taip pat buvo paskaita apie tai, kaip mokiniai renkasi, ką nori studijuoti, ir kaip jie iš tiesų turėtų rinktis savo kelią. Pasakojo apie tai, kaip teisingai pažinti save. Įdomios paskaitos privertė susimąstyti manau kiekvieną apie tai, ką norime veikti, kuo norime būti ir kaip tai yra svarbu. O, svarbiausia, tai buvo lektorės Dr. Urtės Neniškytės, VU Gyvybės mokslų centro biochemikės, neuromokslininkės, studijavusios Kembridže ir Europos Molekulinės Biologijos Laboratorijoje, pasakyti žodžiai: „Negalvokite apie tai, kas bus 2020 ar 2030, galvokite apie tai, ką jūs norite sužinoti ir išmokti šiandien.“
Po paskaitų taip pat aplankėme VU biblioteką.

Elzė Kozlovskytė Ic klasė